Jestes tutaj: Home » FILM » „Sala samobójców” operatorsko

„Sala samobójców” operatorsko

W czwartek 26 kwietnia 2012 w poznańskim Centrum Kultury Zamek o godzinie 19.00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Kinosz(t)uka”. Tym razem jego tytuł brzmi: „O tajnikach sztuki operatorskiej”, a gościem specjalnym będzie Radosław Ładczuk, odpowiedzialny za zdjęcia w filmie „Sala samobójców”. Wstęp wolny.

„Sala samobójców” – historia:

Dominik to zwyczajny chłopak. Ma wielu znajomych, najładniejszą dziewczynę w szkole, bogatych rodziców, pieniądze na ciuchy, gadżety, imprezy. Pewnego dnia jeden pocałunek zmienia wszystko. „Ona” zaczepia go w sieci. Jest intrygująca, niebezpieczna i przebiegła. Wprowadza go do „Sali samobójców”, miejsca, z którego nie ma ucieczki. Dominik, w pułapce własnych uczuć, wplątany w śmiertelną intrygę, straci to, co w życiu najcenniejsze…

„Sala samobójców” to film Jana Komasy, jednego z najzdolniejszych reżyserów młodego pokolenia. Pierwszy raz udało się w Polsce stworzyć film, w którym wirtualny świat awatarów jest równie ważny, jak rzeczywista gra aktorów. Ponad rok powstawało animowane, drugie życie głównego bohatera – Dominika. Szokująca historia i genialne aktorstwo sprawiają, że jest to film tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

„Sala samobójców” – obsada:

  • Dominik Santorski – Jakub Gierszał
  • Beata Santorska – Agata Kulesza
  • Andrzej Santorski – Krzysztof Pieczyński
  • Sylwia – Roma Gąsiorowska
  • Psychiatra Karolina – Kinga Preis
  • Dyrektor liceum –  Wiesław Komasa

„Sala samobójców” – operator Radosław Ładczuk

Operator, jest laureatem Złotej Żaby Camerimage 2011 za zdjęcia do filmu „Sala samobójców” w reżyserii Jana Komasy. Robił zdjęcia do takich filmów i seriali jak: „Kret”, „Na dobre i na złe”, „Linia życia”, „Czas honoru”, „Aria diva”, „Prawo miasta”, „Królowie śródmieścia” i „Oda do radości”.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


6 − dwa =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony