Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2012

Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2012

W dniach 20 – 22 kwietnia br. w warszawskim Centrum MT Polska odbędzie się 17. edycja Targów Turystyki i Wypoczynku LATO. Odwiedzający będą mieli możliwość zapoznać się z bogatą ofertą wycieczek, a także wziąć udział w konkursach i obejrzeć specjalnie przygotowane występy artystyczne. Imprezie LATO 2012 będą towarzyszyły Targi Produktów Regionalnych REGIONALIA. Wstęp na obie imprezy jest bezpłatny.

Impreza wystawiennicza LATO to największe w Polsce turystyczne targi konsumenckie, podczas których przedstawiana jest oferta wycieczek krajowych i zagranicznych. Promowane będą nie tylko najpopularniejsze kierunki wyjazdowe, gdyż w ofercie wystawców zwiedzający znajdą również kraje, takie jak: Azerbejdżan, Dominikana, Kuba czy Malta. Bogatą ofertę turystyczną przygotowały także polskie miasta, gminy, regionalne i lokalne organizacje turystyczne, hotele, ośrodki wczasowe, pensjonaty i gospodarstwa agroturystyczne. Wiele z prezentowanych ofert dostępnych będzie w promocyjnych cenach, przygotowanych specjalnie na targi.

Dla zwiedzających to okazja do znalezienia w jednym miejscu wszystkiego, co jest niezbędne do zaplanowania udanego urlopu czy wyjazdu weekendowego. Wystawcy zaprezentują bowiem szeroki wybór zagranicznych i krajowych wyjazdów tematycznych. Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie ofert wyjazdów łączących zwiedzanie i wypoczynek, propozycji pielgrzymek oraz wyjazdów dla studentów lub seniorów, a także propozycji skierowanych do miłośników nurkowania, wspinaczki czy turystyki rowerowej.

Dla wszystkich tych, którzy odwiedzą targi czeka wiele atrakcji m.in.: występy grup artystycznych na profesjonalnej scenie, spotkania z podróżnikami, gry, zabawy, degustacje i konkursy z nagrodami.

Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.targilato.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 1 = pięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 811 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony