Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Gorąca Piętnastka Justyny Steczkowskiej

Gorąca Piętnastka Justyny Steczkowskiej

Na początku kwietnia pojawił się nowy-stary album Justyny Steczkowskiej. Dwupłytowe wydanie o nazwie „XV” to podsumowanie piętnastu lat kariery polskiej artystki. Na płycie zamieszczono znane wszystkim (nie tylko fanom) utwory w odświeżonych, zupełnie nowych aranżacjach. Znalazły się tu między innymi „Grawitacja”, „Kryminalna miłość”, czy „Za karę”.

W produkcję płyty zostali zaangażowani młodzi artyści, między innymi Digit All Love, Michał Brzozowski, czy Agnieszka Lach. Nowy pomysł na stare, dobre utwory pozwala spojrzeć na Justynę Steczkowską z jeszcze mroczniejszej niż dotąd strony. Dużo triphopu i ciężkich brzmień w dobrze znanych kawałkach zmusza do zastanowienia się, co artystka planuje w najbliższej przyszłości. Za wizualną, równie magnetyzującą jak brzmienie, stronę płyty odpowiada dziewiętnastoletni Michał Pańszczyk. Korespondencja dźwięku z obrazem jest doskonale widoczna w teledysku do utworu „Skłam” autorstwa Thedreams – do obejrzenia na oficjalnej stronie artystki.

Justyna Steczkowska to instytucja, która posługując się swoją pozycją w świecie muzyki, otwiera furtki młodym artystom. Wraz z nimi angażuje się w eksperymenty, których efektem jest muzyczne dobro. Nie tylko narodowe, ale również eksportowe, co docenili ostatnio między innymi Rosjanie i Łotysze.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 1 = cztery

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 813 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony