Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Zawadiacki chłopak z USA

Zawadiacki chłopak z USA

Michael „Mike” Posner to amerykański piosenkarz, autor tekstów i producent.

Mike urodził się w Detroit w stanie Michigan, a wychowywał się w Southfield. Jego ojciec jest prawnikiem, a matka farmaceutką. Ukończył Groves High School oraz socjologię na Duke University. Podczas studiów na Duke był członkiem stowarzyszenia Sigma Nu. W trakcie studiów otrzymał również certyfikat z marketingu i zarządzania.

Na początku sierpnia 2010 roku wydał swój debiutancki krążek „31 Minutes to Takeoff”. Jego pierwszy singel z płyty pod tytułem „Cooler Than Me” dotarł do Top 10 prestiżowej listy Billboard Hot 100. Drugi singel zatytułowany „Please, Don’t Go” – został wydany 20 lipca 2010 roku i także odniósł duży sukces.

Obecnie dostępny jest mixtape pod tytułem „The Layover”. Mixtape to aż ponad 20 nagrań. W większości są to zupełnie premierowe kompozycje. Posner podzielił zestaw na piosenki tematyczne – między innymi są utwory do jazdy samochodem (dział „Drive to this”), do relaksu („Chill to this”), do podrywu niegrzecznych pań („Pull a bad bitch to this”) oraz na sen (trzy ostatnie nagrania – „Fall asleep to this”). Trzeba zauważyć, że to dość oryginalny pomysł. Artysta zapowiada swój kolejny materiał, który ma być równie przebojowy i pogodny jak debiut. Dostępny jest już pierwszy singiel z drugiego albumu zatytułowanego „Sky High” pod tytułem „Looks Like Sex”.

„Looks Like Sex” to amerykańskie dźwięki z lat 2000-2006 uzupełnione nowoczesnymi wstawkami, których nie może obecnie zabraknąć żadnemu przebojowi. Odejście od czystego tanecznego brzmienia na rzecz miksów łączących dawne, stare dźwięki z tym co znane, oklepane daje ciekawy i nowatorski efekt. Reżyserem nowego teledysku Posnera jest Jason Baettie.

Piosenkarz współpracuje z takimi artystami jak Kid Cudi, Wale, Big Sean, Bun B, One Be Lo, Eric Holljes i 3OH!3.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


1 × dziewięć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 038 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony