Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nowy singiel Adama Lamberta

Nowy singiel Adama Lamberta

Napisany i wyprodukowany przez Bruno Marsa i Dr. Luke’a kawałek ‘Never Close Our Eyes’ promuje nowy album Adama Lamberta ‘Trespassing’. Premiery krążka w wersji standard i niskiej cenie oraz wersji deluxe z dodatkowym materiałem spodziewać można się już 15 maja.

W wersji cyfrowej singiel będzie dostępny dla wszystkich ‘Glamberts’ (tak o sobie mówią fani Lamberta) już 17 kwietnia, pod warunkiem, że w cyfrowym sklepie iTunes złożą zamówienie na przedsprzedaż wersji deluxe albumu ‘Trespassing’.

Adam Lambert jest współtwórcą wielu z 12 zamieszczonych na płycie kompozycji. Dodatkowo do wspólnego pisania, komponowania i wyprodukowania TRESPASSING udało mu się nakłonić tak znakomite nazwiska ze świata muzycznego szołbiznesu jak: Pharrell Williams, Dr. Luke, Claude Kelly, Benny Blanco, Bonnie McKee, Nile Rogers, Sam Sparro, Bruno Mars, Nikka Costa i BC Jean.

Album w wersji deluxe zawierać będzie dodatkowe trzy premierowe piosenki.

Debiutancki, wydany w 2009 roku krążek Lamberta – ‘For Your Entertainment’ rozszedł się w imponującym nakładzie ponad miliona egzemplarzy. Sam wokalista otrzymał nominację do prestiżowej nagrody Grammy za singiel ‘Whataya Want From Me’, a w 2010 roku wydał DVD/CD ‘Glam Nation Live’, będące zapisem koncertu z jego pierwszej, światowej trasy koncertowej.

Adam Lambert swoją karierę rozpoczął od udziału w amerykańskiej edycji bijącego rekordy popularności, muzycznego show ‘Idol’. Adam jest też pierwszym z ‘amerykańskich idoli’, który zdołał promować swój debiutancki album na trasie koncertowej poza rodzinnymi Stanami Zjednoczonymi.

Ostatnimi czasy Adama można było podziwiać na jednej scenie razem z muzykami legendarnego zespołu QUEEN, z którymi w roli wokalisty wykonał medley największych hitów grupy podczas tegorocznej gali MTV Europe Music Awards w Belfaście. Współpraca z Queen będzie kontynuowana na masowym koncercie w Rosji, oraz klubowych występach w Londynie, które odbędzie się latem 2012 roku.

Posłuchaj singla “Never Close Our Eyes”:  http://soundcloud.com/adamofficial/never-close-our-eyes-1

Album ukaże się w wersji Eco Style oraz zawierającej dodatkowe piosenki i inną okładkę wersji Deluxe.

Lista utworów wersji podstawowej:

1. Trespassing

2. Cuckoo

3. Shady

4. Never Close Our Eyes

5. Kickin In

6. Naked Love

7. Pop That Lock

8. Better Than I Know Myself

9. Broken English

10. Underneath

11. Chokehold

12. Outlaws of Love

Lista utworów wersji Deluxe:

1. Trespassing

2. Cuckoo

3. Shady

4. Never Close Our Eyes

5. Kickin In

6. Naked Love

7. Pop That Lock

8. Better Than I Know Myself

9. Broken English

10. Underneath

11. Chokehold

12. Outlaws of Love

13. Runnin’

14. Take Back

15. Nirvana

Sony Music Poland

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


− pięć = 1

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 323 140 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony