Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nowy singiel Adama Lamberta

Nowy singiel Adama Lamberta

Napisany i wyprodukowany przez Bruno Marsa i Dr. Luke’a kawałek ‘Never Close Our Eyes’ promuje nowy album Adama Lamberta ‘Trespassing’. Premiery krążka w wersji standard i niskiej cenie oraz wersji deluxe z dodatkowym materiałem spodziewać można się już 15 maja.

W wersji cyfrowej singiel będzie dostępny dla wszystkich ‘Glamberts’ (tak o sobie mówią fani Lamberta) już 17 kwietnia, pod warunkiem, że w cyfrowym sklepie iTunes złożą zamówienie na przedsprzedaż wersji deluxe albumu ‘Trespassing’.

Adam Lambert jest współtwórcą wielu z 12 zamieszczonych na płycie kompozycji. Dodatkowo do wspólnego pisania, komponowania i wyprodukowania TRESPASSING udało mu się nakłonić tak znakomite nazwiska ze świata muzycznego szołbiznesu jak: Pharrell Williams, Dr. Luke, Claude Kelly, Benny Blanco, Bonnie McKee, Nile Rogers, Sam Sparro, Bruno Mars, Nikka Costa i BC Jean.

Album w wersji deluxe zawierać będzie dodatkowe trzy premierowe piosenki.

Debiutancki, wydany w 2009 roku krążek Lamberta – ‘For Your Entertainment’ rozszedł się w imponującym nakładzie ponad miliona egzemplarzy. Sam wokalista otrzymał nominację do prestiżowej nagrody Grammy za singiel ‘Whataya Want From Me’, a w 2010 roku wydał DVD/CD ‘Glam Nation Live’, będące zapisem koncertu z jego pierwszej, światowej trasy koncertowej.

Adam Lambert swoją karierę rozpoczął od udziału w amerykańskiej edycji bijącego rekordy popularności, muzycznego show ‘Idol’. Adam jest też pierwszym z ‘amerykańskich idoli’, który zdołał promować swój debiutancki album na trasie koncertowej poza rodzinnymi Stanami Zjednoczonymi.

Ostatnimi czasy Adama można było podziwiać na jednej scenie razem z muzykami legendarnego zespołu QUEEN, z którymi w roli wokalisty wykonał medley największych hitów grupy podczas tegorocznej gali MTV Europe Music Awards w Belfaście. Współpraca z Queen będzie kontynuowana na masowym koncercie w Rosji, oraz klubowych występach w Londynie, które odbędzie się latem 2012 roku.

Posłuchaj singla “Never Close Our Eyes”:  http://soundcloud.com/adamofficial/never-close-our-eyes-1

Album ukaże się w wersji Eco Style oraz zawierającej dodatkowe piosenki i inną okładkę wersji Deluxe.

Lista utworów wersji podstawowej:

1. Trespassing

2. Cuckoo

3. Shady

4. Never Close Our Eyes

5. Kickin In

6. Naked Love

7. Pop That Lock

8. Better Than I Know Myself

9. Broken English

10. Underneath

11. Chokehold

12. Outlaws of Love

Lista utworów wersji Deluxe:

1. Trespassing

2. Cuckoo

3. Shady

4. Never Close Our Eyes

5. Kickin In

6. Naked Love

7. Pop That Lock

8. Better Than I Know Myself

9. Broken English

10. Underneath

11. Chokehold

12. Outlaws of Love

13. Runnin’

14. Take Back

15. Nirvana

Sony Music Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem + = 10

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 808 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony