Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Debiut wschodzącej gwiazdy sceny klubowej

Debiut wschodzącej gwiazdy sceny klubowej

Ashley Wallbridge – The Inner Me. Młody, niezwykle utalentowany brytyjski DJ i producent, który w ciągu kilku lat przebił się do światowej czołówki, a jego niemal wszystkie single osiągnęły pierwsze miejsca na największych platformach cyfrowych jak Beatport czy iTunes.

Olbrzymi talent, kreatywność i upór w dążeniu do postawionych sobie celów. Tak w skrócie można scharakteryzować Ashley’a Wallbridge’a – wschodzącą gwiazdę sceny EDM. Świat usłyszał o nim w 2008 roku, kiedy ukazał się pierwszy profesjonalny singiel Brytyjczyka „My Blood”. Rok później podpisał kontrakt z labelem Andy’ego Moora AVA Recordings, a produkcje takie jak „Shokotan”, „Harmonies” czy w końcu słynne „Faces” ugruntowały jego pozycję na rynku muzyki elektronicznej.

Dziś, po 1,5 roku ciężkiej pracy jest gotów by zaprezentować światu swój debiutancki album „The Inner Me”. Płyta składa się z 15 utworów będących połączeniem Trance, Progressive i Downtempo. Usłyszymy tu zarówno energetyczne klubowe petardy, jak i klimatyczną pełną emocji balladę, czy odprężające instrumentale. Wśród gości m.in. Elleah, Andy Moor, Matias Lehtola, Audrey Gallagher czy Meighan Nealon.

Ashley Wallbridge przykuwa uwagę detalami i elektroniką w najbardziej precyzyjnej postaci. Stawia przede wszystkim na spójną jakość, a ta jest tutaj na najwyższym światowym poziomie.

Tracklista:

01. Emotions

02. These Walls (feat. Elleah)

03. Kopanang (feat. Kobalt Infusion)

04. Careful

05. Zorro

06. Faces (with Andy Moor feat. Meighan Nealon)

07. Soul Seek

08. Vision

09. Meta4

10. Mumbai Traffic

11. Keep The Fire (feat. Elleah)

12. Ibiza

13. World To Turn (with Andy Moor feat. Gabriela)

14. Bang The Drum (feat. Audrey Gallagher)

15. Feel Again (feat. Matias Lehtola)

Prezentujemy trailer albumu:

Sony Music Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


1 × = trzy

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony