Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Plaża w centrum Poznania

Plaża w centrum Poznania

Od czerwca Poznań dołączy do kilku aglomeracji w Polsce, które mają już swoją plażę w samym centrum miejskiego życia. Tego lata Poznaniacy będą mogli wypoczywać grzejąc stopy w piasku nad Wartą.

Plaża znajdzie się w okolicach Starej Gazowni obok  KontenerART. Mobilne Centrum Kultury organizowane cyklicznie od kilku lat, zawsze oferowało gościom odrobinę piasku, ale nigdy w takiej ilości, jaką zaplanowano na tegoroczny sezon.

– Łącznie to będzie 1000 metrów naszego terenu i plaży miejskiej – mówi Zbigniew Łowżył z KontenerART – 1000 metrów do relaksu i do działań edukacyjnych.

Plaża nad Wartą ma kosztować miasto 250 tysięcy złotych. Będzie ona oferowała różne atrakcje, takie jak leżaki, hamaki, a nawet boisko do siatkówki. Według planu będzie otwarta najkrócej do końca sierpnia, a wstęp na nią będzie bezpłatny.

KontenerART ze swoim tradycyjnym już, choć w tym roku większym terenem zasypanym piaskiem ruszy 1 maja.

 

http://epoznan.pl/news-news-31835-Nad_Warta_powstanie_plaza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 8 = siedemdziesiąt dwa

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 813 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony