Jestes tutaj: Home » SPORT » Chase Hilgenbrinck- Droga do świętości

Chase Hilgenbrinck- Droga do świętości

Wiadomość o wstąpieniu Chase Hilgenbrincka do seminarium i porzuceniu sportowej kariery poruszyła piłkarskim środowiskiem za Oceanem.
Piłkarzowi New England Revolution wróżono wspaniałą karierę, jednak Chase twierdzi, że marzy mu się zwykła posługa duszpasterska i prowadzenie ludzi do świętości i życia z Chrystusem.
Chase twierdzi, że gdy żył piłkarską przygodą początkowo myślał, że ma wszystko czego chce, jednak teraz dopiero widzi, że ma pokój jakiego nie miał wcześniej.
Chase Hilgenbrinck twierdzi, że czuje, że Pan powołał go by został kapłanem w kościele katolickim.
Stwierdził, iż poczuł, że jego przeznaczeniem jest pogłębić relację z Chrystusem.
Kiedy jego życie osobiste zaczęło się rozwijać, nie mógł obrócić się plecami do tej relacji.
Jedną z osób, która zareagowała pozytywnie na tę wiadomość był zastępca dyrektora ds. sportowych New England Revolution Michael Burns:
„ Rozumiemy decyzję Chase o wycofaniu się z piłki i pragnieniu pomagania innym. Życzymy mu wszystkiego co najlepsze i dziękujemy za współpracę.”- miał powiedzieć.
Chase Hilgebrinck przytacza też kilka fragmentów Biblii, w którym zawarte są sentencje- „Wszyscy którzy jesteście spragnieni, przyjdźcie do wody”, „Bóg nie porzuca ludzi w najbardziej potrzebujących chwilach. Jedyne co może oddzielić ludzi od Boga jest grzech.”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 8 = trzydzieści dwa

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 808 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony