Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » MashMish już w piątek w klubie Analog

MashMish już w piątek w klubie Analog

MashMish to duet kompozytorski składający się z wokalistki Gosi Bernatowicz i pianisty Marcina Kuczewskiego. W warszawskim klubie Analog wystąpią 13 kwietnia o godzinie 21:00.

Właśnie przygotowują się do nagrania swojego pierwszego krążka. Teraz są już blisko realizacji tego celu. Mają skomponowanych kilkanaście własnych utworów, a większość z nich jest zaaranżowana oraz zarejestrowana w wersjach demo. W warszawskim klubie zaprezentują autorski repertuar, który jak sami mówią opierają na emocjach. To właśnie one stoją u źródła ich kompozycji i tekstów. Ich muzyka to połączenie elementów muzyki klasycznej z szeroko rozumianą muzyką pop ( r’n’b, etno, rock, elektroniczne brzmienia etc.) Hipnotyzują głosem i dziwiękiem, a kto trafia na koncert przypadkiem zwykle zostaje fanem MashMish. W Analogu wystąpią 13 kwietnia o godzinie 21:00 w składzie:

Gosia Bernatowicz – wokal

Marcin Kuczewski – piano

Wojtek Bylica – perkusja

Kacper Zasada – gitara basowa

Szymon Telecki –  skrzypce

Agnieszka Pietrzak – skrzypce

BIO:

Gosia i Marcin są finalistami 2 edycji Must Be The Music – Tylko Muzyka. Duet został uznany przez jurora programu Adama Sztabę za największe objawienie Polsatowskiego talent show.

Również po programie muzycy radzą sobie doskonale. Mają już za sobą pierwszy duży koncert (17.12.2011, DorumArt) na którym zaprezentowali publiczności materiał stworzony z myślą o debiutanckim krążku. Zespół wystąpił w rozszerzonym, 10-osobowym składzie w towarzystwie kwintetu smyczkowego. Słuchacze mieli zatem okazję usłyszeć ich utwory w rozbudowanych, niebanalnych aranżacjach. Były to zarówno liryczne, nastrojowe kompozycje, jak i dynamiczne brzmienia oddające niepowtarzalny styl zespołu.

Fragmenty materiału MashMish mieli okazję usłyszeć słuchacze radia Roxy FM (8.01.2012). Duet wystąpił na antenie radia z grupą zaprzyjaźnionych instrumentalistów w audycji 'Przesłuchanie’ Tomasza Kina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem − = 4

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 278 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony