Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Elton John zagra w Łodzi

Elton John zagra w Łodzi

Elton John wystąpi w Łodzi w sobotę, 7 lipca. Jego koncert będzie częścią cyklu „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje”.

Elton John to legenda muzyki pop, chociaż swoją przygodę zaczynał od rocka. Artysta działa na rynku od ponad 40 lat. W tym czasie zdobył wiele prestiżowych nagród (m.in. w 1995 roku Elton John i Tim Rice otrzymali Oscara za piosenkę „Can You Feel the Love Tonight” do filmu „Król Lew”).Elton John planuje w tym roku wydać kolejną płytę i wyrusza w trasę koncertową. Ze swoimi muzykami odwiedzi m.in. Niemcy, Francję i Stany Zjednoczone. Fani będą mogli tym samym usłyszeć stare, jak i nowe przeboje brytyjskiego piosenkarza. Łódzki koncert Eltona Johna będzie prawdopodobnie jednym z dwóch w Polsce. Drugi planowany jest dzień później, 8 lipca w gdańskiej Ergo Arenie.

Sprzedaż biletów na łódzki koncert Eltona Johna w Atlas Arenie rozpocznie się w poniedziałek, 16 stycznia o godzinie 12. Bilety będzie można kupować za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com oraz w sieci Ticketpro, Empik, Media Markt i Saturn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć × 1 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 163 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony