Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Audioriver 2012: Röyksopp, Enter Shikari, Black Sun Empire i inni

Audioriver 2012: Röyksopp, Enter Shikari, Black Sun Empire i inni

Wyjątkowo ciekawie zapowiada się tegoroczny festiwal Audioriver, który odbywa się w Płocku.

Fani elektronicznych brzmień na pewno będą zadowoleni: swoją obecność od 27 lipca na płockiej plaży potwierdzili tacy artyści jak Röyksopp, Enter Shikari, SebastiAn, Coma, Luciano, dOP, Cutline, Byetone, Wilkinson, Catz ‘n Dogz, Tommy Four Seven, Alex Picone, Black Sun Empire i Dub Phizix.

Audioriver 2012 potrwa do 29 lipca. Jest to już siódma odsłona festiwalu, który podbił serca ludzi ceniących alternatywną i elektroniczną muzykę, zaczynając od house, a kończąc na popularnym ostatnio w wielu kręgach dubstepie.

Wydarzenie poprzedzi II Konferencja Muzyczna Audioriver, która odbędzie się już w sobotę 14 kwietnia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Podczas jej trwania dowiedzieć będzie się można między innymi „Jak zrobić festiwal?”. Odbędzie się również dyskusja na temat polskiej sceny klubowej. Po konferencji klub SQ zaprasza na After Party, które uświetni występ duetu Benoit & Sergio. Tam ogłoszeni zostaną również kolejni artyści, którzy wystąpią w lipcu w Płocku.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 3 = sześć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 102 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony