Jestes tutaj: Home » TEATR » Recenzje » Recenzja spektaklu Dziwna Para

Recenzja spektaklu Dziwna Para

„Dziwna Para” to spektakl, który w Polsce przedstawiany jest w warszawskim teatrze Capitol. Wybierając się na niego na pewno nie będziemy żałować podjętej decyzji.

Autorem sztuki, która była zdecydowanym hitem na Broadway’u jest Neil Simon. Pisarz, którego niemal wszystkie sztuki zostały przeniesione na ekran, i cieszą się ogromną popularnością. Głównymi bohaterami „Dziwnej pary” jest wspaniała aktorska para znana z popularnego serialu „Miodowe lata”. Cezary Żak i Artur Barciś to na pierwszy rzut oka osoby całkowicie różne od siebie tak samo jak główni bohaterowie spektaklu. A są nimi Oskar i Feliks. Pierwszy z nich to dziennikarz, bałaganiarz, ceniący uroki życia człowiek, natomiast drugi jest domatorem, pedantem i hipohondrykiem. Kiedy małżeństwa obu Panów rozpadają się przez ich brak chęci zmiany się, są oni zmuszeni do wzajemnej pomocy oraz wspólnego zamieszkania. Splot wszystkich przedstawionych wydarzeń składa się na fantastyczną i bardzo zabawną całość. Spektakl to doskonała możliwość by spojrzeć na pewne sprawy z dystansem i spędzić czas w doborowym towarzystwie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 × pięć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 137 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony