Jestes tutaj: Home » FILM » Martin Scorsese zamierza wyreżyserować biografię Franka Sinatry

Martin Scorsese zamierza wyreżyserować biografię Franka Sinatry

Martin Scorsese, twórca takich filmów jak „Chłopcy z ferajny”, „Infiltracja” czy „Wyspa tajemnic”, ma zamiar wyreżyserować film o życiu Franka Sinatry. Skłania się jednak przy tym do stworzenia go w formie miniserialu.

Scorsese uważa, że koncepcja rozbicia historii na odcinki jest warta uwagi, ponieważ, jak mówi – Jeśli chcielibyśmy opowiedzieć całe życie Sinatry, trwałoby to 15 godzin. Film kinowy nie pozwoliłby na swobodne operowanie fabułą, przeciwnie, zmuszałby autora do okrojenia planowanej wersji historii. Jeśli forma miniserialu w przypadku biografii Sinatry dojdzie do skutku, reżyser pragnąłby współpracować z HBO.

Bardzo podoba mi się koncepcja miniserialu – zapewnia Martin Scorsese – Szczególnie, jeśli chodzi o współpracę z HBO. O ile nie przesadzasz z budżetem, masz wolność, o której nie ma mowy w kinie.

Ostatnio ze stacją HBO reżyser współpracował przy okazji serialu „Zakazane Imperium”.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


jeden + 3 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 166 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony