Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Michał Szpak i jego pierwszy teledysk

Michał Szpak i jego pierwszy teledysk

Po spektakularnych występach w X Factor – Michał z dnia na dzień stał się postacią znaną i rozpoznawalną. Charakterystyczny wizerunek, wyrazisty śmiech, niebanalna osobowość dały mu swoiste pięć minut sławy w świecie show businessu.

Kolejne kroki sceniczne: „Taniec z Gwiazdami”, pierwsza płyta nie odniosły zaplanowanego sukcesu, Michał poszedł więc w kierunku teledysku i stosownej oprawy swojej oryginalnej twórczości.

Oczywiście premiera pierwszego videoclipu Szpaka nie mogła obejść się bez odpowiedniej imprezy. Wydarzenia tego typu odnoszą u nas ostatnio dużą popularność. Moda na imprezy z okazji premier teledysków trwa u nas już od jakiegoś czasu i jest dobrym sposobem na zwrócenie na siebie uwagi. Niezależnie od tego, czy piosenka i klip na to zasługują, czy nie.

Michał zaprosił na premierę utworu „Rewolucja” – Michalinę Manios i Gabrielę Pacholarz, niestety zabrakło koleżanek i kolegów z X Factora – konkurencja śpi, a może nie śpi i szykuje kontratak…

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


1 × = jeden

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 150 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony