Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Zapamiętaj Chwilę

Zapamiętaj Chwilę

Zespół Farba, na czele którego stoi wokalistka Joanna Kozak (laureatka jednej z edycji „Szansy na sukces”) szykuje materiał na nową płytę.

Pierwszą piosenką, która zapowiada album, jest utwór „Zapamiętaj chwilę”. To utwór przekonujący nas o tym, że należy próbować zatrzymywać to co dobre: wyjątkowe chwile, ulotne spojrzenia, czułe gesty i uczucia, które trzeba pielęgnować aby trwały.

Lekka nuta przyjemnie wpada w ucho. Także głos Kozak, którą fani pamiętają choćby z singla „Chcę tu zostać” promującego pierwszą płytę zespołu Farba jest rześki i lekki. Piosenka „Chcę tu zostać” była hitem, udało się jej wspiąć na wysokie pozycje wielu list przebojów. Ten właśnie utwór promował film Jerzego Gruzy „Yyrek, kosmiczna nominacja”, a zespół do dziś mówi o nim jako o swojej muzycznej wizytówce.

Czy czwarty album Farby okaże się sukcesem? Przekonamy się za kilka miesięcy, a póki co możemy posłuchać premierowego utworu pod tytułem – „Zapamiętaj chwilę”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 2 = cztery

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony