Jestes tutaj: Home » SPORT » Szypiorniści bez „paszportów” do Londynu

Szypiorniści bez „paszportów” do Londynu

Dziś zakończył się turniej kwalifikacyjny do IO w Londynie. W hiszpańskim Alicante awans wywalczyła reprezentacja Hiszpanii oraz Serbii. Polscy szczypiorniści zajęli trzecie miejsce przegrywając dziś najważniejszy mecz z gospodarzami 22-33 i tym samym Igrzyska Olimpijskie obejrzą w domu.

Mecz Polaków z Hiszpanami decydował o tym czy zdobędą oni „paszporty” na wyjazd na Igrzyska. Tylko porażka pozbawiała polskich szczypiornistów awansu, a jednak nawet nie potrafili wywalczyć dziś remisu. Sprzymierzeńcami polskich szczypiornistów były zdecydowanie słupki i poprzeczki. Wiele akcji kończyło się również strzałami obok bramki. Zaskakująco niska skuteczność Polaków doprowadziła do tego, że na przerwę do szatni schodzili oni z aż 9-cio bramkową przewagą gospodarzy. Hiszpanie tak dużą przewagę mogą zawdzięczać swojemu bramkarzowi Jose Javier Hombradosowi, który dziś wykazał się niesamowitą skutecznością w obronie. Po 45 minutach meczu Polacy do Hiszpanów tracili osiem bramek i wtedy już praktycznie było wiadomo, że dla piłkarzy Bogdana Wenty szans już nie ma. Po meczu spośród Polaków jako najlepszego wybrano rozgrywającego Bartłomieja Jaszkę, natomiast w drużynie Hiszpanii środkowego rozgrywającego Raula Enterriosa.

Potyczki naszych rywali z turnieju w Alicante będziemy mogli oglądać między 27 lipca a 12 sierpnia 2012 roku. Teraz właśnie nadszedł czas kiedy trzeba się zastanowić co zrobić, aby doprowadzić naszą drużynę do takiej dyspozycji w jakiej była chociażby w 2009 roku kiedy to zdobyła brązowy medal Mistrzostw Świata. Czy pomocą byłaby zmiana trenera bądź też przebudowa zespołu? Miejmy nadzieję, że już niedługo nasze wątpliwości zostaną rozwiane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 1 = dziewięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 808 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony