Jestes tutaj: Home » SPORT » Saragosa walczy o utrzymanie

Saragosa walczy o utrzymanie

Drużyna Hiszpańskiej Premiera Division Saragossa uporczywie walczy o utrzymanie.

Drużyna z wielkimi tradycjami jeszcze całkiem niedawno zajmowała ostatnie miejsce w Lidze tracąc do 17 miejsca zajmowanego przez Villareal aż 12 punktów. Ostatnio jednak drużyna ma wspaniałą passę cztery mecze zwycięskie z rzędu. Pokonała trzecią Valencię, mierzące w europejskie puchary Atletico, w sobotę w ostatniej minucie zdobyła trzy punkty w Gijon. Saragossa ma ogromne długi, zalega z wypłatami klubom i piłkarzom.

Kibice za zły stan finansowy klubu obwiniają Prezesa Agapito Iglesiasa, który podejmował złe lub bardzo złe decyzje. Sprowadził piłkarzy słabych lub bardzo słabych, którzy nigdy w innym miejscu nie dostaliby takich apanaży. Za przykład może posłużyć Jarmain Pannant, cudowne dziecko angielskiej piłki, który zawodził przez całą karierę, a w Saragossie dostał 80 tys. funtów tygodniowo. Nawet jeśli Saragossa nie spadnie czekają ją trudne decyzje, gdyż drużyna opiera się na piłkarzach wypożyczonych. Kibice klubu wierzą, że uda się uratować klub, jeśli nastąpi zmiana na fotelu Prezesa.

Akcję „Salvemos el Real Zaragoza” – „Ratujmy Saragossę” wsparło 15 tys. Kibiców.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


trzy × 9 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 277 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony