Jestes tutaj: Home » TEATR » Boening, boening – komedia sytuacyjna w Teatrze Buffo

Boening, boening – komedia sytuacyjna w Teatrze Buffo

„Boeing Boeing” to komedia sytuacyjna autorstwa francuskiego dramaturga Marca Camolettiego, mająca na świecie rekordową liczbę wystawień (17 500 w 55 krajach świata). Tym razem wystawia ją teatr Buffo. 

Sztuka opowiada historię Maksa, którego życie regulowane jest przez międzynarodowy rozkład lotów. Maks ma trzy narzeczone, wszystkie są stewardesami i każda z nich sądzi oczywiście, że to ona jest tą jedyną. Dzięki precyzyjnej organizacji terminów spotkań i pomocy służącej, Maksowi zawsze udaje się skoordynować wizyty narzeczonych, które zresztą, jak twierdzi, kocha jednakowo… Maks ma przyjaciela z lat szkolnych – Pawła Kowalskiego. Jest on początkowo całkowitym jego zaprzeczeniem, nie radzi sobie w życiu; chce się ustatkować i wystarczy mu jedna kobieta, bo przecież – według niego – z jedną jest mnóstwo problemów, a co dopiero z wieloma.

Pewnego dnia jednak następuje przełom. Niespodziewana zmiana planu lotów sprawia, że wizyty narzeczonych „zazębiają się”. Maksowi puszczają nerwy. Wtedy niepozorny Pawolo zaczyna panować nad wszystkim, pomaga przyjacielowi wychodzić z kolejnych opresji, przy czym świetnie się bawi.

Boening, boening zostanie zaprezentowany 18, 19 i 20 kwietnia o godz. 19-tej w Teatrze Buffo.

Spektakl, przy którym można doskonale się bawić i świetnie spędzić czas. Wesoły i godny polecenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 4 = dwa

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 088 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony