Jestes tutaj: Home » FILM » „Lęk wysokości”

„Lęk wysokości”

Najlepszy debiut Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni już 20 kwietnia na ekranach polskich kin. Jest to obraz wyreżyserowany przez nominowanego do Oscara za „Królika po berlińsku” Bartosza Konopki.

„Lęk wysokości” to poruszająca opowieść o młodym dziennikarzu Tomku, prowadzącym bardzo poukładane życie. Jego spokój zakłóca wiadomość o problemach ojca, który trafia do szpitala psychiatrycznego. Okazuje się, że reporter jest jedyną osobą mogącą pomóc choremu mężczyźnie, a mimo tego wykorzystuje jego zły stan do własnych interesów. Jednak wraz z kolejnymi wizytami u ojca sam pogrąża się coraz bardziej w świecie szaleństwa i odkrywa prawdę o sobie.

Film został zrealizowany pod artystycznym patronatem Agnieszki Holland. Jest to debiut fabularny Bartosza Konopki, jednego z najbardziej docenianych reżyserów młodego pokolenia. Na ekranie zobaczymy m. in. Marcina Dorocińskiego, Krzysztofa Stroińskiego, Magdalenę Popławską, Annę Dymną i Dorotę Kolak.

Zwiastun filmu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× siedem = 14

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony