Jestes tutaj: Home » TEATR » „Robinson 2012” w Teatrze Nowym

„Robinson 2012” w Teatrze Nowym

W czasie Euro 2012 w zaułku Krystyny Feldman, a w razie niepogody tuż obok – na Trzeciej Scenie poznańskiego Teatru Nowego, kilkakrotnie odbywać się będzie stand-up prawdziwego fana antyfutbolu Mariusza Puchalskiego, Teatralna Wyspa Antykibica. Premiera miejsce mieć będzie w dniu rozpoczęcia Mistrzostw – 8 czerwca 2012, o godz. 20.30. Kolejne odsłony to: 9, 15 i 16, 22 i 23, 29 i 30 czerwca.

Za każdym razem będzie to iście robinsonowe (tytuł stand-upu brzmi: „Robinson 2012”) wprowadzenie do koncertów Bożeny Borowskiej-Kropielnickiej („Moja Piaf”) i Łukasza Mazurka („Projekt Sinatra”), które zaczynać się będą godzinę później. W te dni ogródek „Bufetu Nowego” w zaułku Krystyny Feldman czynny będzie już od godziny 19.30. Występ Mariusza Puchały Puchalskiego trwać będzie ok. 50 minut, w czasie których nie przewidziano żadnych przerw – pan Mariusz odpoczynku mieć nie będzie i już pewnie cieszy się z tego powodu.

Bilety:

Na stand-up: 25 zł;

Na koncerty: ulgowy – 30 zł i normalny – 50 zł.

Uwaga:

Kupując bilet na jeden z koncertów („Projekt Sinatra” lub „Moja Piaf”), a także na „Robinsona 2012”, otrzymają Państwo zniżkę pakietową: dwa tańsze bilety, które po okazaniu obsłudze „Bufetu Nowego” uprawniają do odbioru letniej niespodzianki w bufetowym Ogródku.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


8 − = jeden

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 278 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony