Jestes tutaj: Home » FILM » Głośny brytyjski dokument w końcu w Polsce

Głośny brytyjski dokument w końcu w Polsce

6. kwietnia, na ekrany kin wchodzi długo odwlekany w Polsce film dokumentalny. „Motocykle 3D: Jazda na krawędzi”. Jak sama nazwa wskazuje, zabierze widzów w świat pełen warkotu silników i zawrotnych prędkości.

Dokument ten jest relacją z największego wyścigu klasy Tourist Trophy na świecie, mającego miejsce na brytyjskiej wyspie Man, na której nie obowiązuje ograniczenie prędkości . Wyścigi „Isle of Man TT Races” organizowane są od 1904 roku i odbywają się na ulicach zamykanych na czas imprezy. Bohaterami filmu są największe gwiazdy wyścigów: Guy Martin, Ian Hutchinson, John McGuinness i Michael Dunlop. Głos narratora należy do Jareda Leto, aktora i wokalisty zespołu 30 Seconds To Mars.

„Motocykle 3D: Jazda na krawędzi” to film, który zdobył w Wielkiej Brytanii ogromną popularność, zyskując status najbardziej kasowego filmu dokumentalnego rodzimej kinematografii.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 + cztery =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 808 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony