Jestes tutaj: Home » SPORT » Nowy polski zawodnik w Borussii

Nowy polski zawodnik w Borussii

Podczas wizyty w Polsce Robert Lewandowski poinformował, że od nowego sezonu w Borussi Dortmund będzie nowy polski zawodnik. Z doniesień prasowych wiadomo, że szczegóły są już ustalone, a transfer przesądzony.

Wiadomo, że nowym polskim zawodnikiem w Borussi będzie bramkarz. Rozpoczęły się już spekulacje medialne, kim może być nowy zawodnik. Wielu fachowców obstawia osobę Tomka Kuszczaka, dziś piłkarza drugoligowej drużyny angielskiej. Niektórzy typują Łukasza Fabiańskiego, obecnie rezerwowego bramkarza Arsenalu Londyn.

Gdyby Lewandowski przedłużył kontrakt z Dortmundem, polska kolonia w Borussii zostałaby powiększona do czterech piłkarzy. Wydaje się jednak, że transfer Roberta do Bayernu jest przesądzony. W grę wchodziłaby trzykrotnie wyższa kwota zarobków rocznych w stosunku do tych u lidera Bundesligi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


2 + = osiem

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 209 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony