Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Koncert Daisy Chapman w „Meskalinie”

Koncert Daisy Chapman w „Meskalinie”

Już 5 kwietnia 2012, o godz. 20.00 w klubie „Meskalina” na Starym Rynku 6 w Poznaniu, wystąpi w pierwszym i jedynym solowym koncercie w Polsce piosenkarka i pianistka z Wielkiej Brytanii – Daisy Chapman.

Daisy Chapman, oprócz „zamaszystej” gry na pianinie, ujmuje wszystkich swoim wspaniałym głosem. Skala tego głosu mieści się między szeptem a jękiem, którego część z nas w ogóle nie jest w stanie z siebie wydobyć. Ponadto pisze teksty swoich piosenek. Występuje akompaniując sobie jedynie na pianinie i używając loop station. Do tej pory Daisy Chapman była suportem przed koncertami artystów brytyjskich: Howe Gelb, Karima Francis. W 2010 otrzymała „International Independent Music Award” w kategorii „Cover Song” za przepiękne zaśpiewanie tak głośnej ostatnio piosenki Rihanny „Umbrella”.

Daisy Chapman przede wszystkim znana jest w swoim rodzinnym mieście Bristolu. Od kilku lat natomiast jest też pianistką  i wokalistką w brytyjskiej supergrupie „Crippled Black Phoenix”.

Bilety: 15 zł w przedsprzedaży i 20 zł w dniu koncertu. Do kupienia W klubie, CIM-ie i na stronie: www.bilety24.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


cztery × 5 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony