Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Świat » Nowości IWC Schaffhausen na targach SIHH 2012 w Genewie

Nowości IWC Schaffhausen na targach SIHH 2012 w Genewie

W dniach 16-20 stycznia w Genevie odbyły się coroczne targi branży zegarków szwajcarskich. Wśród najlepszych manufaktur zaprezentowała swoje nowości również firma IWC, znana w naszym kraju również pod nazwą Schaffhausen od miejsca usytuowania fabryki.

Firma pod nazwą Schaffhausen była dostępna w naszym kraju jeszcze przed II wojną światową. Do produkcji przez lata używając ciągle najlepszych urządzeń rąk ludzkich. Nowości zaprezentowane na targach, będą dostępne w salonach od połowy roku.

Jedną z bardziej znanych linii IWC jest linia Pilot. Pierwsi piloci używali zegarków kieszonkowych, ale rozwiązanie takie nie było praktyczne. Pojawiła się więc linia Pilot, która spełniała standardy nigdy przedtem nie przewidziane dla zegarka na rękę. W 1939 r. udało się skonstruować zegarek odporny na wibrację, bardzo duże skoki temperatury oraz działanie dużych pól magnetycznych, wytwarzanych przez silnik samolotu, urządzenia pokładowe, a przede wszystkim przez warunki atmosferyczne. Teraz ta linia została całkowicie odświeżona. Pojawiły się zegarki w kopertach ceramicznych, nowe mechanizmy w chronografach oraz kolejna odsłona najpopularniejszego pilota – Mark XVII. W kilku odsłonach pojawiły się zegarki sygnowane na deklach logiem TOP GUN.

Od lat dla IWC ważny jest nie tylko produkt, ale też uczucia. Dlatego zegarki oferowane są w kopertach z białego i różowego złota oraz ze stali. Doskonale układają się też na nadgarstkach sprawiając wielką radość jego użytkownikom.

Nowości IWC dostępne będą już niedługo w polskich Salonach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 4 = szesnaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony