Jestes tutaj: Home » TEATR » Jerzy Stuhr u Jandy

Jerzy Stuhr u Jandy

Interesująco zapowiada się sztuka, którą 3 kwietnia, wyemituje TVP Kultura. Tym razem widzowie będą mieli okazję zobaczyć przedstawienie pt.: „Porozmawiajmy o życiu i śmierci” w reżyserii Krystyny Jandy.

Na scenie zobaczymy min.: Jerzego Stuhra. Ze względu na przypadające w tym miesiącu urodziny tego wybitnego aktora, stacja pokaże w cyklu Teatr Telewizji sztuki z jego udziałem. Pierwsza, autorstwa Krzysztofa Bizio, to współczesna opowieść o ludziach, którzy na pozór są egoistyczni, pozbawieni kręgosłupa moralnego, nieuczciwi i zuchwali, jednocześnie pragną miłości i cierpią z powodu samotności. Mamy tu przeciętną polską rodzinę – matkę, ojca i dorosłego syna. Miłość między rodzicami dawno wygasła, mąż spędza czas z kochankami, żona odbija narzeczonego najlepszej przyjaciółce. Ich pierworodny handluje narkotykami, uwielbia zabawy i dziewczyny. Każde z nich komuś się zwierza. Każde z nich napotyka trudności i przeciwności losu. Wyznania członków tej rodziny przeplatane są scenami z męki Pańskiej – ofiary Jezusa złożonej dla odkupienia ludzkich win. Jak zakończy się ta historia?

Pozostaje włączyć TVP Kultura we wtorek o 20.20

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 2 = zero

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 823 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony