Jestes tutaj: Home » FILM » Życie to jest to – La Chispa de la vida

Życie to jest to – La Chispa de la vida

13.04.2012 roku do kin wejdzie film w reżyserii Alexa de la Iglesia. Ten hiszpański dramat,który tak naprawdę jest satyra na „medialny cyrk”, opowiada tragiczna historię Roberto-Roberto, (José Mota), bezrobotnego specjalisty od reklamy, który zdobył sławę wymyślając slogan – „Coca-Cola, la chispa de la vida”.

Zdesperowany, próbując przypomnieć sobie lepsze dni, wraca do hotelu w którym spędzali z żoną, Luisą (Salma Hayek) miodowy miesiąc. Niestety w miejscu hotelu, sąsiadującego z ruinami rzymskiego teatru, mieści się obecnie muzeum. Mężczyzna zwiedzając zabytek ulega wypadkowi. Roberto spada z rusztowania w ruinach rzymskiego amfiteatru. Zawieszony pomiędzy życiem a śmiercią, z prętem wbitym w głowę, staje się natychmiast pożywką dla dziennikarzy, podczas gdy ekipy ratunkowe głowią się, jak go uwolnić. By zbić fortunę na ekskluzywnych wywiadach Roberto zatrudnia agenta, a ten dochodzi do wniosku, że uratowanie jego klienta wcale się nie opłaca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem − = 1

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 088 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony