Jestes tutaj: Home » FILM » Woli i Tysio na pokładzie – żenadą roku?

Woli i Tysio na pokładzie – żenadą roku?

Zauważyłam, ze w naszym kraju nie opłaca się produkować programów, które będą pouczające, sensowne, czy choć spróbują wnieść coś sensownego do naszego życia. W naszym kraju inwestuje się w bzdurne programy, w których dwóch wydawałoby się wykształconych i obytych ludzi robi z siebie błaznów.

W poniedziałkowy wieczór przeskakując bezsensownie po kanałach natknęłam się na program „Woli i Tysio na pokładzie”. Słysząc niepochlebne opinie na temat programu, chciałam przekonać się czy faktycznie jest on na tak niskim poziomie, okazało się, że jest.

Oczywiście, można się pośmiać, ale tylko z absurdalnych żartów i w pewnym sensie braku ogłady głównych bohaterów. Żarty dotyczą tylko i wyłącznie homoseksualizmu. Oprócz poglądów na temat orientacji Panowie chwalą się markami: perfum, dresów, koszulek, tudzież kapci. Oczywiście, są różne gusta i rzecz jasna na ich temat się nie dyskutuje, ale z mojej strony nikomu go nie polecam, no chyba, że w celu znacznego poprawienia sobie humoru. Na koniec trochę statystyki, jak wynika z danych pierwszy odcinek programu obejrzało ok. 1.2 miliona Polaków. Pozostaje mieć nadzieję, że przestały nas już bawić „odmóżdżające” programy.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


cztery − 2 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 815 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony