Jestes tutaj: Home » FILM » Woli i Tysio na pokładzie – żenadą roku?

Woli i Tysio na pokładzie – żenadą roku?

Zauważyłam, ze w naszym kraju nie opłaca się produkować programów, które będą pouczające, sensowne, czy choć spróbują wnieść coś sensownego do naszego życia. W naszym kraju inwestuje się w bzdurne programy, w których dwóch wydawałoby się wykształconych i obytych ludzi robi z siebie błaznów.

W poniedziałkowy wieczór przeskakując bezsensownie po kanałach natknęłam się na program „Woli i Tysio na pokładzie”. Słysząc niepochlebne opinie na temat programu, chciałam przekonać się czy faktycznie jest on na tak niskim poziomie, okazało się, że jest.

Oczywiście, można się pośmiać, ale tylko z absurdalnych żartów i w pewnym sensie braku ogłady głównych bohaterów. Żarty dotyczą tylko i wyłącznie homoseksualizmu. Oprócz poglądów na temat orientacji Panowie chwalą się markami: perfum, dresów, koszulek, tudzież kapci. Oczywiście, są różne gusta i rzecz jasna na ich temat się nie dyskutuje, ale z mojej strony nikomu go nie polecam, no chyba, że w celu znacznego poprawienia sobie humoru. Na koniec trochę statystyki, jak wynika z danych pierwszy odcinek programu obejrzało ok. 1.2 miliona Polaków. Pozostaje mieć nadzieję, że przestały nas już bawić „odmóżdżające” programy.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


osiem − 8 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 323 147 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony