Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Piotr Fronczewski w „Uzdrowisku”

Piotr Fronczewski w „Uzdrowisku”

Druga edycja „Uzdrowiska Radia MERKURY” odbędzie się w poniedziałek, 16 kwietnia 2012, o godz. 19.00 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Medycznego, które mieści się w Poznaniu na ul. Przybyszewskiego 37. Koncert poświęcony będzie twórczości Jonasza Kofty, a udział weźmie m. in. Piotr Fronczewski.

Cykl „Uzdrowisko Radia Merkury”

Nasza wrażliwość jest w tej chwili pokaleczona otaczającą rzeczywistością i jej hałasem. Cykl za cel stawia sobie jej uzdrowienie. Radio MERKURY, które jest jego pomysłodawcą producentem i organizatorem, zaprasza wszystkich 16 kwietnia na spacer po Parku Zdrojowym pełnym wierszy i piosenek Jonasza Kofty. Piosenki te zaśpiewa Anna Mierzwa z Teatru Nowego, a towarzyszyć jej będzie Orkiestra Liryczna Polskiego Radia w Poznaniu, którą poprowadzi Jacek Skowroński. Z kolei wiersze zadeklamuje sam Piotr Fronczewski, którego znamy doskonale, i którego najbardziej pamiętamy z niedawnej drugiej edycji „Teatru TV na żywo”, w której żartował, że na głowie ma pupę niemowlaka zamiast włosów. Nad całością koncertu czuwać będzie pomysłodawca i autor scenariusza – Rafał Piechota.

Bilety:

40 i 70 zł.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 3 = sześć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 817 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony