Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Zwieńczenie trasy koncertowej „Czesław śpiewa Miłosza” w Poznaniu

Zwieńczenie trasy koncertowej „Czesław śpiewa Miłosza” w Poznaniu

Już w niedzielę, 1 kwietnia, w Poznaniu odbędzie się ostatni koncert Czesława Mozila. Występ duńskiego wykonawcy w Centrum Kongresowo – Dydaktycznym UM będzie końcem wiosennej trasy koncertowej Forår Tour 2012.

Zespół przede wszystkim promować chce płytę „Czesław Śpiewa Miłosza”. Jest to przedstawienie twórczości Czesława Miłosza w zupełnie nowym stylu. Teksty poety dopełnione zostały awangardowymi brzmieniami, dzięki czemu uzyskały one zupełnie nowy wymiar.

Każdy koncert jest uznawany przez fanów za prawdziwy muzyczny fenomen. Połączenie popisów instrumentalnych z niezwykłą osobowością wokalisty sprawia, że wrażenia koncertowe są niezapomniane. Podczas koncertu fani mogą liczyć, nie tylko, na utwory z płyty „Czesław Śpiewa Miłosza”, ale także na przeboje z dwóch poprzednich krążków zespołu – „Debiut”, „Pop” – czy też z płyty pierwszego zespołu Czesława, Tesco Value. Idąc na koncert zespołu Czesław Śpiewa, trzeba przygotować się na szaloną podróż przy dźwiękach tanga, folku i popu. Płyta „Czesław Śpiewa Miłosza” to gratka dla fanów nietuzinkowych rytmów. Dzięki  nietypowym instrumentom, w tym między innymi ukulele, słuchacz może zapoznać się z nową rzeczywistością muzyczną.

Czesław wraz z zespołem, do tej pory, koncertowali w Gdyni, Olsztynie, Morągu, Białymstoku, Nowym Sączu, Polkowicach i Inowrocławiu. Teraz pojawią się w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy!

Centrum Kongresowo – Dydaktyczne UM ul. Przybyszewskiego 37, Poznań bilety 45/50 pln do nabycia : CIM, Rock Long Luck, Bilety24.pl, Ticketpro.pl 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


trzy + 5 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 278 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony