Jestes tutaj: Home » MISZ MASZ » Fotografia » Warsztaty fotograficzne

Warsztaty fotograficzne

28 Marca 2012, godz. 20:00 w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych odbędą się warsztaty fotograficzne.

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich fotografujących, którzy chcą podnieść swoje umiejętności. Warsztaty rozpoczynają się od poznania sprzętu fotograficznego,aparatów i obiektywów. Drugą grupą tematów jest estetyka fotografii, czyli wszystko to co wiąże się z kadrowaniem, kompozycją, perspektywą i oświetleniem. Ocenimy elementy, które budują obraz a także sposoby, które pomogą nam w kreowaniu wizualności każdego zdjęcia. Ostatnim blokiem warsztatowym, jest przyjrzenie się z bliska różnym rodzajom fotografii takim jak: pejzaż, architektura, makro, portret, street , reportaż itp.

Prowadzącym warsztaty jest Paweł Rogaliński – absolwent szkoły fotograficznej i dyplomowany pedagog. Pracuje zawodowo jako niezależny fotograf od ponad 20 lat, specjalizując się w fotografii reportażowej, produktowej, reklamowej i cyfrowych technikach obróbki obrazu.

Więcej na:

http://www.aoia.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


2 + = pięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 277 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony