Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Warszawa miastem milionerów

Warszawa miastem milionerów

We wtorkowym losowaniu Lotto (27. marca) w stolicy padła jedna z najwyższych wygranych w tej grze – 21.544.895,80 zł. To oznacza, że od wczoraj Warszawa ma już 83 Lottomilionerów. Średnio co dziesiąty „szóstkowicz” zagrał właśnie w tym mieście.

Gracz wybrał metodę na chybił-trafił. W kolekturze na warszawskiej Pradze w hipermarkecie Real przy ul. Jubilerskiej 1/3 zakupił łącznie pięć zakładów za 15 złotych. Oto liczby, które przyniosły mu niebywałą fortunę: 16, 20, 34, 35, 43, 49.

Rozbita we wtorek wielka kumulacja była trzecią z kolei w pierwszym kwartale tego roku, w której kwota na najwyższe wygrane przekroczyła 20 mln zł. Był to pierwszy taki przypadek w historii Lotto.

Do tej pory największa kumulacja w historii Totalizatora Sportowego miała miejsce 27. września 2011 r.  Ponad 56 mln zł podzieliły między siebie dwie osoby – z Redy i Warszawy. Na konto każdego z nich wpłynęło ponad 28 mln zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


trzy + = 11

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 103 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony