Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Po-Sputnikowy Koncert

Po-Sputnikowy Koncert

Samokhin Band to łódzki polsko-rosyjski zespół, który powstał w 2008 roku z inicjatywy Pavla Samokhina, pochodzącego z Rostowa nad Donem.

Pavel wnosi do muzyki zespołu nie tylko dźwięki trąbki, której jest wirtuozem, i schrypnięty wokal, ale – przede wszystkim – owo „coś”, co stanowi o niezwykłości i niepowtarzalnej aurze spowijającej wszystko, co mieści się na pięciolinii i poza nią. Świat dźwięku to otwarta cudowna przestrzeń pozytywnej aury i wartościowej energii.

Muzyka, którą wykonuje Samokhin Band to energetyczna mieszanka ska, jazzu, wschodniego folku wzmocniona mocnym rockowym brzmieniem. Zespół ma na swoim koncie 2 wydane płyty (Samokhin Band 2008 oraz Habibi 2009) oraz ponad 700 koncertów w kraju i za granicą. Występował jako support przed Joe Cockerem oraz supergrupą Leningrad. W 2011 r. wystąpił w Brukseli w Europarlamencie z okazji polskiej prezydencji. W styczniu 2012 Samokhin Band został zwycięzcą I Festiwalu Pieśni i Poezji W. Wysockiego w Polsce.

SAMOKHIN BAND 1 kwietnia 2012 – Lizard King (ul. Św. Tomasza, Kraków)

Oficjalna strona:

http://www.samokhinband.pl/
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− dwa = 4

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 087 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony