Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Ms. Dynamite wystąpi w Katowicach

Ms. Dynamite wystąpi w Katowicach

Już 30 marca w katowickim Mega Clubie będzie można usłyszeć na żywo Ms. Dynamite. Koncert odbędzie się w ramach cyklu Face The Music organizowanego przez Illegalbreaks we współpracy z marką House.

Artystka, której prawdziwe nazwisko brzmi Niomi Arleen McLean – Daley, pochodzi z Londynu. Jej przygoda z muzyką zaczęła się od fascynacji klimatami reggae i hip – hop. Ms. Dynamite, znana wcześniej jako Lady Dynamite, występowała w klubach jako MC, prowadziła również własną audycję w pirackiej stacji radiowej oraz program telewizyjny o muzyce. Jej pierwszy singiel „Booo!” doczekał się po pewnym czasie uznania i artystka w 2002 roku skupiła się na swoim debiutanckim albumie „A Little Deeper”. Wkrótce Ms. Dynamite okrzyknięta została prawdziwą sensacją, po czym… zniknęła na pewien czas ze świata show-biznesu, aby zająć się życiem prywatnym. Powróciła w roku 2005 z albumem „Judgement Days”, a premiera trzeciego krążka zapowiadana jest na obecny rok.

Jako support w Katowicach wystąpią: EMILYROSE (Lilu i Emilia) + DJ URB, BC GANGSTEPPAZ. Bilety dostępne są w cenie od 59 do 70 zł.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ sześć = 10

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 038 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony