Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Wielkanocna Harley’ada Marzeń.

Wielkanocna Harley’ada Marzeń.

Fundacja Spełnionych Marzeń Małgorzaty i Tomasza Osuchów na szeroką skalę pomaga i wspiera dzieci chore onkologicznie. Przed nami wydarzenie, które pomoże przywrócić uśmiech na twarzach dzieci.

1 kwietnia o godzinie 13 na ulicy Tokarzewskiego – Karaszewicza w Warszawie odbędzie się 4 wielkanocna Harley’ada Marzeń. W imprezie wezmą udział podopieczni fundacji z oddziałów z całej Polski. Głównym punktem imprezy będzie przejazd Harley’owcow wraz z podopiecznymi głównymi ulicami Warszawy.

W części artystycznej happeningu wystąpią takie zespoły jak: God’spell, Hamak czy Papa D. Podczas festynu dzieci wraz z wolontariuszami i sławnymi osobami będą robiły palmę wielkanocną, w ubiegłym roku palma miała aż 8 metrów! Miejmy nadzieje, że w tym roku uda nam się pobić rekord. Punktem kulminacyjnym imprezy będzie wypuszczenie Marzeń do nieba. Dzieci, rodzice oraz mieszkańcy Warszawy będą mogli wpisać swoje marzenie na karteczce przywiązać je do balonika wypełnionego helem by podczas finału imprezy wypuścić je do nieba. Głównym celem „Wielkanocnej Harley’ady Marzeń” jest zwrócenie uwagi ludzi na problemy dzieci w Polsce, które dzielnie walczą z chorobami nowotworowymi. Na problemy ich rodzin, zwrócenie uwagi na ich cierpienie i bardzo często heroiczną i nierówną walkę w pokonywaniu codziennych trudności. Wielkanocna Harley’ada Marzeń to święto największego spełnionego marzenia podopiecznych Fundacji i ich rodzin, jakim jest marzenie o zdrowym, radosnym i spokojnym dzieciństwie. Fundacja zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w imprezie. Może warto wyjść z domu i przekonać się, że chcieć znaczy móc. Gorąco zachęcam!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 + jeden =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 163 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony