Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Turn Me On

Turn Me On

Tej wiosny na światowych listach przebojów rządzi przebój „Turn Me On” Davida Guetty & Nicki Mintaj.

David Guetta, francuski DJ i producent, tworzący muzykę z gatunku house i electro house, mający swój własny program radiowy na stacji radia internetowego RauteMusik, polskiej publiczności znany głównie z takich teledysków, jak: „Memories”, „Club Can’t Handle Me” czy „Commander”.

Nicki Mintaj to właściwie Onika Maraj. Raperka i autorka tekstów, urodzona na Trynidadzie i Tobago, na stałe mieszkająca w Nowym Jorku. Znana głównie z kawałków: „Super Bass”, „Roman In Moscow”, „Starships”, „Give Me All Your Luvin’” w duecie z Madonną i M.I.A..

Teledysk „Turn Me On” Davida Guetty opowiada historię szalonego naukowca, który zbudował sobie kobietę – w tej roli raperka Nicki Minaj. Można by więc powiedzieć, że w klipie wokalistka jest cała „zrobiona”. Kawałek jest bardzo rytmiczny, zachęca do posłuchania i obejrzenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


jeden + 7 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony