Jestes tutaj: Home » TEATR » Newsy » Trójka do potęgi

Trójka do potęgi

Niepowtarzalna okazja zobaczenia największych polskich gwiazd na jednej scenie w przedstawieniu, jakiego w Polsce jeszcze nie było.

Nietuzinkowo zapowiada się spektakl „Trójka do potęgi” przygotowany z okazji 50-lecia Programu Trzeciego Polskiego Radia. Scenariusz tej dwuaktowej sztuki powstał według książki Grzegorza Miecugowa pod tym samym tytułem. Po adaptacji Wojciecha Zimińskiego reżyserią zajął się Wojciech Malajkat, który jak sam podkreśla, całkowicie debiutuje w tej roli. Przedstawienie opowiada historię trojga socjologów, którzy aby odmienić swoje życie zakładają biuro pośrednictwa, które ma zapoznawać polskich obywateli z obcokrajowcami, chcącymi nabyć obywatelstwo Unii Europejskiej. Oczywiście pojawiają się komplikacje…

W „Trójce do potęgi” bierze udział wiele polskich gwiazd filmu, estrady oraz radia min.: Marek Kondrat, Maryla Rodowicz, Maria Czubaszek, Urszula Dudziak,  Katarzyna Figura, Justyna Steczkowska, Grażyna Torbicka, Muniek Staszczyk, Marek Niedźwiedzki, Artur Andrus i Magda Umer. Artystów jest tak wielu, że nie będzie nawet próby generalnej ponieważ jest niemożliwym zebrać ich w tym samym miejscu i czasie! Każdy spektakl będzie unikatowy, obsada ma się zmieniać, a wszystko doprawione dozą humoru i zdrowego wariactwa.

Premiery komedii kryminalnej „Trójka do potęgi” odbędą się 30 i 31 marca w warszawskim Teatrze Syrena. Kolejne spektakle w dniach: 1-5 i 16-20 kwietnia oraz 14-17 maja.

Bieżące informacje na temat obchodów 50-lecia Trójki na oficjalnej stronie: www.50lattrojki.polskieradio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ trzy = 8

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 808 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony