Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncertowe DVD Sade już w maju

Koncertowe DVD Sade już w maju

Najlepiej sprzedający się w Polsce zagraniczny zespół ostatnich lat (Diamentowa Płyta za 'Soldier of Love’, Poczwórna Platyna za 'The Ultimate Collection’) przygotował najważniejsze koncertowe DVD roku 2012 – i nie ma w tym absolutnie cienia przesady.

Kto miał okazje widzieć Sade w akcji pół roku temu w łódzkiej Arenie, tego nie trzeba długo przekonywać. Koncert brytyjskiej formacji stał się wydarzeniem niezwykłym nie tylko dlatego, że odbył się w Polsce po raz pierwszy. Jego magia polegała na połączeniu śpiewanych przez Sade Adu hitów z przepiękną oprawą graficzną i specjalnymi wizualizacjami – innymi dla każdego utworu (czerwone kotary, wyświetlane na gigantycznych ekranach wizualizacje i specjalnie nakręcone na tę okazję klipy, podnośniki, ruchoma scena itd.). Wszyscy, którzy na wyprzedany koncert nie mieli okazji się dostać – mają okazję przeżyć te magiczne 2 godziny w zaciszu domowym za sprawą Blu-Raya i DVD Sade „Bring Me Home – Live 2011”. Trafiły tu 22 utwory koncertowe (od najstarszych – ‘Smooth Operator’, ‘Your Love Is King’ – po najnowsze, w tym ‘Soldier of Love’ i ubiegłoroczny hit ‘Love is Found’) – sfilmowane przez Sophie Muller, światowej sławy artystkę odpowiedzialną za wizualną stronę zarówno koncertu, jak i większości teledysków Sade. Warto dodać, że reżyserka za swoje dzieło otrzymała 2 nominacje do przyznawanych przez branżę koncertową nagród Pollstar Awards – w kategorii „Najbardziej Kreatywna Produkcja Sceniczna” i „Najlepsza Trasa Koncertowa 2011”.

Wśród dodatków do Blu-Raya i DVD znajdziemy także  20-minutowym film z przygotowań do koncertu (polskie napisy!) autorstwa Sophie oraz krótkie materiały filmowe nakręcone przez muzyka Sade – Stuarta Matthewmana i członków ekipy technicznej. Do koncertu na DVD dołączono również krążek CD audio z 13 wersjami koncertowymi wybranych utworów (CD+DVD ukaże się zarówno w opakowaniu CD, jak i DVD).

Premiera: 12 czerwca 2012

Tracklista DVD / Blu-Ray:

1. Soldier Of Love
2. Your Love Is King
3. Skin
4. Kiss Of Life
5. Love Is Found
6. In Another Time
7. Smooth Operator
8. Jezebel
9. Bring Me Home
10. Is It A Crime
11. Love Is Stronger Than Pride
12. All About Our Love
13. Paradise
14. Nothing Can Come Between Us
15. Morning Bird
16. King Of Sorrow
17. The Sweetest Taboo
18. The Moon And The Sky
19. Pearls
20. No Ordinary Love
21. By Your Side
22. Cherish the Day

Tracklista CD (CD dostępne tylko w opcji z DVD!):

1.  Soldier of Love
2.  Skin
3.  Kiss of Life
4.  Love is Found
5.  In Another Time
6.  Jezebel
7.  All About Our Love
8. Paradise/Nothing Can Come Between Us
9.  Morning Bird
10. The Moon and the Sky
11. No Ordinary Love
12. By Your Side
13. Cherish the Day

Sony Music Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


6 × siedem =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 139 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony