Jestes tutaj: Home » MUZYKA » „Mezalianse”- Steczkowskiej i Maleńczuka

„Mezalianse”- Steczkowskiej i Maleńczuka

Pełna jesiennego ciepła, utrzymana w tonacji retro płyta zatytułowana „Mezalianse” przenosi nas w świat pełen czarownych brzmień i ulotnego piękna.

Kto by przypuszczał, że duet Justyny Steczkowskiej i Macieja Maleńczuka okaże się takim strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Na pozór dwie różne, barwne osobowości, o odmiennych repertuarach tworzą razem pełen harmonijnych dźwięków album, w którym nostalgia przeplata się z delikatną melancholią, a radość jest wyrażona w całej gamie nastrojów i emocji.

Zafascynowani twórczością Jeremiego Przybory artyści pokusili się o własną interpretację tekstów. Na krążku słychać klasyczne brzmienia w nowych fantastycznych odsłonach. Możemy posłuchać lirycznej: „Utwierdź mnie”, sentymentalnej i nastrojowej „Herbatki”, solowej, romantycznej ballady „Bez Ciebie” oraz kabaretowego, zabawnego kawałka „Na Ryby”.

Fani Macieja Maleńczuka oraz Justyny Steczkowskiej słuchając swoich idoli mają szansę poznać ich z zupełnie innej strony, nikt raczej nie zawiedzie się po przesłuchaniu płyty. Interpretacja tekstów Jeremiego Przybory będzie zaskakującą niespodzianką dla słuchaczy dobrze znających jego twórczość, jak i dla tych, którzy po raz pierwszy zetkną się z utworami legendy polskiego kabaretu. Ci którzy pokuszą się o przesłuchanie albumu niewątpliwie będą nucić te utwory przez długi czas.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− dwa = 5

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 811 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony