Jestes tutaj: Home » FILM » Śnieżka i Łowca

Śnieżka i Łowca

Kolejna interpretacja znanej baśni powraca na ekrany kin już w Dzień Dziecka. Tym razem nie będzie to jednak słodka historia o królewnie i siedmiu krasnoludkach, lecz o wiele mroczniejsza historia.

W „Królewnie Śnieżce i Łowcy” zła królowa usuwa swojego męża i zaczyna samodzielnie sprawować władzę w królestwie. Jej pierwszy rozkaz to oczywiście zabicie Śnieżki, jako jedynej kobiety piękniejszej od niej. Zadanie zostaje zlecone myśliwemu. Mężczyzna jednak nie tylko zaprzestaje wykonywania rozkazu, ale jeszcze uczy Królewnę sztuki walki. Dzięki niemu zawiązuje się również ruch oporu składający się z krasnali. Przy ich pomocy Śnieżka spróbuje odzyskać władzę w królestwie.

Produkcja wyreżyserowana przez Ruperta Sandersa to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji roku. Oryginalnemu scenariuszowi towarzyszy też gwiazdorska obsada. Na ekranie zobaczymy m.in. Charlize Theron, Kristen Stewart i Chrisa Hemswortha. Polska premiera została zaplanowana na 1 czerwca 2012 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


2 + sześć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 163 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony