Jestes tutaj: Home » SPORT » Czy Legia zmierza po mistrzostwo?

Czy Legia zmierza po mistrzostwo?

Po sobotnim remisie na własnym stadionie z GKS-em Bełchatów ścisk na szczycie sprawia, że Legia traci punkty bez konsekwencji, ale sygnały z boiska są coraz bardziej niepokojące.

W tej rundzie Legia rozegrała niezwykłe spotkania ze Sportingiem Lizbona, kompromitujące z Górnikiem, Polonią; kilka równie słabych, ale zwycięskich ze Śląskiem Wrocław.

Gra Legii w ostatnim czasie opiera się na niespełna 20-letnim Rafale Wolskim, strzelcu pięciu goli w ostatnich 20 meczach, co przy gorszej formie o wiele bardziej doświadczonych, nastawionych na defensywę kolegów sprawia, że ten piłkarz decyduje się ryzykować; sprytem i techniką siejąc spustoszenie w polu karnym rywala.
Skorża wystawia Wolskiego jednak na skrzydle i „zabija” w ten sposób jego zdolność kreowani akcji.

Na boisku ton nadają ostatnio często bezproduktywny Radovic i Luboija, który ma duży kredyt zaufania ze względu na rozstrzyganie w pojedynkę meczów jesienią.
Istotne aby aklimatyzacja Nacho Novo i Ismaela Blanco przebiegła szybko, gdyż drużynę stołeczną czekają trudne mecze z Wisłą i Ruchem za dwa tygodnie.
Najbliższe mecze pokażą, czy po 6 latach drużyna wojskowych ponownie podniesie do góry paterę za mistrzostwo.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 5 = osiem

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 808 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony