Jestes tutaj: Home » FILM » Stallone planuje trylogię „Niezniszczalnych”?

Stallone planuje trylogię „Niezniszczalnych”?

Fani kina akcji zacierają ręce po tym, jak jeden z głównych aktorów dwóch części The Expendables, Randy Couture, zapowiedział, że Sylwester Stallone myśli nad trzecią częścią serii.

To na razie spekulacje, ale – jak twierdzi Couture – zdjęcia do trzeciej części o przygodach elitarnej grupy najemników miałyby zacząć się już jesienią tego roku, zaraz po premierze drugiej odsłony.

Niezniszczalni to film, w którym reżyser Stallone zebrał najważniejsze ikony kina akcji począwszy od lat 80. Jak do tej pory w obu częściach przewinęły się, oprócz Stallone’a w głównej roli, takie nazwiska, jak: Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Jason Statham, Mickey Rourke, Jet Li, Dolph Lundgren, Steve Austin, Randy Couture, Jean-Claude Van Damme czy Chuck Norris.

Nie wiadomo, kto miałby wystąpić w kolejnej części. Zdaje się, że „do pełni” brakuje tylko Stevena Seagala. Poczekamy, zobaczymy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


cztery × 5 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 817 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony