Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nowy klip od Alexandry

Nowy klip od Alexandry

Niedawno w samych superlatywach recenzowałam nową płytę Alexandry, bo rzeczywiście jest to bardzo udany debiutancki album, który przyjemnie płynie i relaksuje. Obecnie można już obejrzeć  drugi teledysk: (przypominam, pierwszy nosi tytuł „Popłyniemy Daleko”) „Mówisz Mi, Że Przepraszasz”.

Historia dzieje się między innymi na baśniowych ulicach Mediolanu. Gdyby nie płynny śpiew w ojczystym języku, chyba nie pomyślałabym, że śpiewa to nasza wokalistka. Wyjątkowo zmysłowy klimat, nocy skąpanej w lekkim szronie, delikatna zasłona mgły i przeplatającego się uczucia, które rozgrywa się między dwojgiem ludzi, wypełniają kolejne stop-klatki – dając odrobinę magii. Klip jest bardzo klubowy i dynamiczny, pomimo prostych słów jego przekaz jest uniwersalny i ponadczasowy.

Klip zrealizowało włoskie trio Directors Twins, które było odpowiedzialne za klipy z udziałem m.in. Timbalanda, Missy Elliott, Snoop Dogga, czy Flo Ridy.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


sześć + = 8

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 277 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony