Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Sprawa małej Madzi z Sosnowca – nowe fakty

Sprawa małej Madzi z Sosnowca – nowe fakty

Wydawałoby się, że sprawa śmierci maleńkiej  Madzi  została rozwiązana. Katarzyna W.  po czasie wyznała, że jej córeczka zginęła, w wyniku nieszczęśliwego wypadku do którego doszło  w domu. Matka wskazała także, miejsce gdzie znajdowały się zwłoki małego dziecka.

Jednak już na początku dla  policjantów prowadzących dochodzenie  w tej sprawie  było jasne, że jest  wiele nieścisłości. Zeznania świadków się nie pokrywają, a kluczowe pytanie dotyczące tego, czy matce dziecka ktoś pomagał w ukryciu zwłok, wciąż pozostaje bez odpowiedzi.

Przypomnijmy ciało dziewczynki znaleziono w opuszczonym budynku na ulicy Żeromskiego w Sosnowcu. Trwa dalsze dochodzenie w tej sprawie.

Niedawno prokuratura prowadząca sprawę wyjawiła, iż śledczy biorą pod uwagę udział osób trzecich. 22 marca 2012 ujawniono również, że  w komputerze znaleziono ślady, które miałyby świadczyć o wcześniejszym zaplanowaniu śmierci sześciomiesięcznej Magdy.

Wiadomo, że rodzice Magdy mają zamiar zaskarżyć media, za pojawiające się od 2 dni informacje o tym, że kilka dni przed śmiercią dziewczynki, ktoś korzystając z komputera znajdującego się w ich domu szukał informacji na temat pochówku małego dziecka jak i innych informacji związanych z tym tematem.  Jak podała Polska Agencja Prasowa sami rodzice się na ten temat nie wypowiadają, jednak głos w tej sprawie zabrał detektyw Rutkowski, który pomaga rodzinie Magdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


3 − trzy =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 598 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony