Jestes tutaj: Home » MISZ MASZ » Aktorstwo » Richard Gere nie przepada za „Pretty Woman”

Richard Gere nie przepada za „Pretty Woman”

W 1990 roku, za sprawą komedii „Pretty Woman”, świat usłyszał o Julii Roberts. W filmie partnerował jej znany już wówczas Richard Gere. Okazało się, że aktor nie ma o tej produkcji najlepszego zdania. – To głupia komedia romantyczna – mówi.

Ludzie wciąż pytają mnie o „Pretty Woman”, tymczasem ja dawno zapomniałem o tym filmie. To była głupia komedia romantyczna – powiedział w wywiadzie dla australijskiego magazynu „Woman’s Day” Richard Gere.

W filmie, który stał się wielkim przebojem i do dziś uznawany jest za klasyka gatunku, Gere wciela się w rolę wyrachowanego biznesmena, który za sprawą prostytutki Vivian Ward (w tej roli wspomniana Julia Roberts), zmieniając swoje podejście do życia, staje się lepszym człowiekiem.

Aktor nie polubił swojej postaci. – „Pretty Woman” sprawiło, że faceci tacy jak Edward wydawali się stylowi. Na szczęście, dzisiaj patrzymy na nich bardziej sceptycznie – dodał Gere.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


1 × siedem =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 815 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony