Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Pitbull śpiewa dla facetów w czerni

Pitbull śpiewa dla facetów w czerni

Piosenka zatytułowana „Back in Time” ukaże się na cyfrowym singlu już w najbliższy poniedziałek – 26 marca. Autorami utworu są Armando C. Perez (Pitbull), Marc Kinchen, Adrian Trejo oraz Urales Vargas.

Nagranie zawiera sample przeboju „Love is Strange” nagranego przez duet Mickey & Sylvia. Numer z lat 50. zdobył popularność m.in. za sprawą filmu „Dirty Dancing”, w którym został wykorzystany. Przypominamy ten wielki przebój:

To wielki zaszczyt być częścią tak wspaniałego cyklu jak „Faceci w czerni” – skomentował Pitbull. – Mam wiele szacunku dla Willa Smitha, szczególnie, że mamy podobne muzyczne korzenie.

Pitbullem zainteresowała mnie moja 19-letnia córka – opowiada reżyser, Barry Sonnenfeld. – Jestem zachwycony, że napisał tak świenty numer do naszego filmu.

Przypomnijmy, że w „Faceci w czerni 3” agent J (Will Smith) przeniesie się w przeszłość i połączy siły z młodszą wersją agenta K (Josh Brolin w przeszłości, Tommy Lee Jones w czasie teraźniejszym). Bohaterowie trafiają do bazy MIB z lat 60.

Do naszych kin dzieło dystrybuowane przez UIP trafi 25 maja.

Ostatnia płyta Pitbulla, „Planet Pit”, miała premierę latem 2011 roku i w Polsce pokryła się platyną. 

Sony Music Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 − = dwa

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 598 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony