Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Audiofeels w Poznaniu

Audiofeels w Poznaniu

Miło nam ogłosić, iż dnia 29.03.2012 w Teatrze Wielkim w Poznaniu dojdzie do realizacji pierwszego koncertowego nagrania DVD zespołu Audiofeels. Koncert ten będzie wyjątkowym wydarzeniem.

Wspólnie stworzymy niepowtarzalne widowisko muzyczne, które zostanie uwiecznione i wydane na DVD jeszcze w tym roku…! Pierwszy raz pokażemy całemu światu jak wyjątkową posiadamy publiczność. Będziemy wam bardzo wdzięczni za wsparcie !!!

Audiofeels

Zespół zaprezentuje odświeżony materiał z dwóch dotychczas wydanych płyt, zupełnie nowe wykonania utworów autorskich jak i coverów. Jeśli wariactwo to pierwszy krok do bycia artystą, to możliwość nagrywania DVD w dzień po 5 spektaklu Dnia Świra prezentowanym właśnie w Teatrze Wielkim z udziałem zespołu Audiofeels powinien być najlepszą artystyczną rozgrzewką. Wyjątkowa scenografia, nietuzinkowe miejsce, 14 kamer, zaawansowana technika światła scenicznego i dźwięku, pozwalają nam wierzyć, że to będzie wielkie wydarzenie!!!

Ważna informacja:

Informujemy, że koncert Audiofeels dnia 29.03.2012 będzie rejestrowany. Nagranie zawierać może kadry przedstawiające publiczność, w tym kadry przedstawiające pojedyncze osoby. Zarejestrowane materiały zostaną wydane przez wytwórnię Mystic Production jako koncertowe DVD zespołu Audiofeels. W imieniu Zespołu dziękujemy wszystkim, którzy pojawią się na koncercie i wesprą tym samym to przedsięwzięcie.

Szczegółowe informacje dotyczące koncertu:

1 Data: 29.03.2012
2.Miejsce : Teatr Wielki im.Stanisława Moniuszki w Poznaniu ul.Fredry 9
3.Godzina rozpoczęcia koncertu: 19:00
4.Bilety do nabycia:
Kasa teatru – Teatr Wielki im.Stanisława Moniuszki w Poznaniu ul.Fredry 9
Portal www.bilety24.pl
5.Bilety w cenie:
PARTER – 60 zł
I BALKON – 50 zł
II BALKON – 40 zł
III BALKON – 30 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


8 − = sześć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 163 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony