Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nowa płyta Me Myself And I

Nowa płyta Me Myself And I

W środę 21 marca miała premierę nowa płyta Me Myself And I. „Do Not Cover!” to drugi autorski krążek zespołu.

Me Myself And I to polski duet wokalny, który powstał w 2006 roku we Wrocławiu. Trzonem zespołu są Magdalena Pasierska i Michał Majeran, a podczas koncertów towarzyszą im muzycy wykonujący human beatbox. Charakterystyczną cechą grupy jest wykorzystanie głosu jako jedynego instrumentu, wspomaganego elektroniką. Sami artyści swój styl określają jako „muzykę kontrolowaną głosem”.

„Do Not Cover!” wyraźnie odbiega od materiału zaprezentowanego na debiutanckiej płycie „Takadum!” z 2011 roku.

Muzycy komentują nowy krążek następująco: „Muzyka na Do Not Cover! to wejście w inny etap twórczości zespołu pod względem kompozycji i stylu. Jest to fuzja dźwięków bardzo rożnych gatunków, lecz na pierwszym miejscu należy wyróżnić jazz jako główny nurt, który Me Myself And I na swój wokalny sposób eksploruje. Będą momenty na płycie, w których głosy są bardzo przetworzone jak i takie, w których pozostają ortodoksyjnie czyste, wręcz zaśpiewane w klasyczny sposób.”.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× osiem = 24

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 817 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony