Jestes tutaj: Home » slider » Zamachowiec nie żyje

Zamachowiec nie żyje

Zamachowiec odpowiedzialny za zabójstwo trzech żołnierzy, nauczyciela oraz trojga dzieci na południu Francji nie żyje.

Mohhamed Merah 24- letni zamachowiec, który jest winny śmierci siedmiorga osób wyskoczył z okna budynku, w którym się ukrywał – takie informacje podał dziś francuski minister spraw wewnętrznych.

Według francuskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Merah strzelając pod szkołą w Tuluzie chciał pomścić śmierć palestyńskich dzieci, a otwierając ogień na ulicach Montauban chciał zemścić się na francuskiej armii za udział w zagranicznych interwencjach wojskowych.

Ok. godz. 11 po kilkunastogodzinnym oblężeniu francuska policja wkroczyła do domu, w którym ukrywał się zamachowiec. Po wejściu antyterrorystów podejrzany wyszedł z łazienki i otworzył ogień w stronę funkcjonariuszy, po czym sam wyskoczył z okna budynku z bronią w ręku. Mężczyzna planował także inne zamachy na francuskich policjantów, do których przyznał się podczas telefonu do telewizji, który wykonał. Poinformował wtedy także, że to on jest sprawcą popełnionych zbrodni.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


8 × = siedemdziesiąt dwa

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 815 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony