Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Google Street View jest już dostępne w Polsce

Google Street View jest już dostępne w Polsce

W Google Maps pojawiła się usługa, dzięki której tworzone są wirtualne miasta na podstawie specjalnie przygotowanych fotografii największych polskich aglomeracji. Teraz każdy może przejść się na „spacer” po wybranym przez siebie miejscu za pomocą swojego komputera.

W Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się konferencja, na której zaprezentowano możliwości nowej usługi w naszym kraju. Prace nad projektem w Polsce rozpoczęły się w zeszłym roku. Pierwszym polskim miastem, które można było obejrzeć za pomocą usługi, była Łódź. Aktualnie w Google Street View znaleźć można również ulice Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Poznania, Trójmiasta, Szczecina, Lublina czy Białegostoku.

Korzystanie z usługi jest proste. Wystarczy wejść w wybrane miasto w mapach Google i przeciągnąć w dowolne miejsce ludzika, aby po chwili znaleźć się w wirtualnym świecie i dokładnie sprawdzić, jak wygląda dane miejsce.

Google Street View działa już w 27 krajach na świecie.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć − 4 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 808 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony