Jestes tutaj: Home » FILM » Drugi Czas Seriali. Festiwal Seriali Amerykańskich.

Drugi Czas Seriali. Festiwal Seriali Amerykańskich.

Gratka dla miłośników popularnych seriali telewizyjnych. W dniach 27 – 28 marca w Poznaniu odbędzie się konferencja w pełni poświęcona serialom amerykańskim.

Seriale zajmują znaczące miejsce w dzisiejszej kulturze. W świecie, w którym nowe media są wysoce pożądane, techniki, jakimi posługują się twórcy seriali w celu zaangażowania widza, celnie trafiają w oczekiwania odbiorców. Zagadkowość, szybki rozwój akcji i intrygujące niedopowiedzenia – to jedne z wielu atrakcji, które czekają na widza w każdym odcinku.

Festiwal Seriali Amerykańskich to wydarzenie organizowane przez Studenckie Koło Badań nad Nowoczesnością MediaTour, działające przy Zakładzie Literatury i Kultury Nowoczesnej IFP UAM. Przyjmuje formę konferencji, na której podczas wielu różnorodnych wykładów przybliżona zostanie specyfika serialu. Wydarzeniu towarzyszyć będą inne formy związane z prezentowaną tematyką, takie jak np. wieczorne oglądanie seriali.

Wydarzenie będzie miało miejsce w Sali Śniadeckich Collegium Maius (ul. Fredry 10) w Poznaniu. Wstęp na konferencję jest otwarty.

Szczegółowy plan konferencji znaleźć można na www.czasseriali.blogspot.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


3 + sześć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 153 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony